• Pracownie

   • Sala plastyczna i techniczna

    To przestrzeń, gdzie uczniowie mogą wyrażać swoje artystyczne talenty i pasje, tworząc wyjątkowe prace plastyczne oraz eksperymentując z różnymi materiałami. Znajdują się tu również narzędzia i sprzęt do majsterkowania, który pozwala młodzieży rozwijać umiejętności w dziedzinie techniki.

    Pracownia przyrodnicza

    W naszej pracowni przyrodniczej uczniowie mogą odkrywać tajemnice otaczającego nas świata. Sala wyposażona jest nie tylko w ciekawe materiały  i eksponaty, ale również w mikroskopy i podstawowy sprzęt laboratoryjny, dzięki czemu umożliwia uczniom eksperymentowanie, obserwacje i badania. To miejsce, gdzie rozwijamy ciekawość, myślenie naukowe i zachęcamy do odkrywania fascynujących zjawisk przyrodniczych.

    Pracownia kulinarna

    Mamy w szkole kuchnię z prawdziwego zdarzenia, w której uczniowie mogą rozwinąć umiejętności kulinarnego mistrza. Pod okiem nauczycieli dzieci uczą się przygotowywać różnorodne dania i cieszyć gotowaniem. To miejsce, gdzie kreatywność i nauka idą w parze!

    Sala gimnastyczna i boisko

    Wspieramy aktywność fizyczną naszych uczniów! Mamy przestronną salę gimnastyczną,w której odbywają się lekcje wf, treningi sportowe i imprezy szkolne. Nasze boisko stwarzadobre warunki do gry w piłkę nożną, koszykówkę i inne sporty. Zachęcamy uczniów do gier na świeżym powietrzu i rozwijania swoich sportowych zdolności.

    Świetlica

    Szkolna świetlica to miejsce, gdzie uczniowie mogą odpocząć, spędzić czas z przyjaciółmi lub wyciszyć się, odrobić lekcje czy po prostu poczytać. Nasi nauczyciele organizują dla dzieci liczne aktywności i zajęcia popołudniowe, a także pomagają im w nauce.

 • Bednarska Szkoła Podstawowa
  Terytorium Kawalerii
  ul. Kawalerii 5 00-468 Warszawa

  tel. 22 418 36 00 (po godz. 16:00 wew. 4 - ochrona)
  tel kom. 789 021 125