Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło, że wybrali Państwo naszą szkołę dla swojego dziecka. Co roku mamy znacznie więcej kandydatów niż miejsc, co znaczy, że nie możemy przyjąć wszystkich dzieci, które pozytywnie przeszły przez proces rekrutacyjny.

Poniżej publikujemy tabelę z numerami rekrutacyjnymi dzieci, które zostały przyjęte do przyszłorocznej klasy czwartej:

Do 17 lutego 2023 należy wpłacić wpisowe (bezzwrotne) w wysokości 1650 zł na subkonto Bednarskiej Szkoły Podstawowej Terytorium Kawalerii.

Towarzystwo Przyjaciół I SLO
ul. Raszyńska 22, 02-026 Warszawa
07 1240 6003 1111 0010 5057 7861
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Wpisowe BSP Kawalerii, imię i nazwisko dziecka, kl. IV”

Prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na maila: [email protected]

Brak wpłaty wpisowego do 17 lutego 2023 roku będzie jednoznaczny z rezygnacją z miejsca w naszej szkole.

Przypominamy, że w naszym Zespole Szkół czesne jest płatne przez 12 miesięcy, począwszy od lipca 2023 do czerwca w ostatnim roku nauki w szkole, ze szczegółami można zapoznać się w załączonym dokumencie.

W przypadku, gdy nie planują Państwo skorzystać z naszej oferty, prosimy o informację mailową, żeby móc przyjąć oczekujące dzieci z listy rezerwowej.

Poniżej publikujemy listę rezerwową,

O przyjęciu osób z listy rezerwowej będziemy Państwa informować mailowo lub telefonicznie w momencie kiedy na liście podstawowej zwolni się miejsce.