Szanowni Państwo, zapraszamy na Facebooka Lotnej Szkoły Polsko-Ukraińskiej https://www.facebook.com/lotnaszkola międzyszkolnego projektu realizowany we współpracy wszystkich stanów: uczniowskiego, nauczycielskiego, rodzicielskiego.
Cały nasz Zespół Szkół aktywnie angażuje się w pomoc na rzecz Ukrainy. Przyjęliśmy do istniejących lub przygotowawczych klas, łącznie 53 uczniów z Ukrainy – u nas na Kawalerii gościmy ośmioro dzieci. Od kwietnia rusza klasa przygotowawcza na Startowej, niebawem kolejna klasa na Bednarskiej.
Ponad setka dzieci znalazła bezpieczną przystań w naszych nowo utworzonych świetlicach (Bednarska, Startowa, Raszyńska, Mysłowicka). Od kwietnia ruszają popołudniowe zajęcia dla młodzieży w Realnej i weekendowe w IB.
Na stronie Lotnej Szkoły Polsko-Ukraińskiej znajdziecie informacje o wszystkich naszych działaniach i możliwościach włączenia się w nie.
Osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt na maila [email protected] lub telefonicznie pod numerem 694.691.730 (Marta Traczyk).