Szanowni Państwo,
dziękujemy wszystkim z Państwa za wybór naszej szkoły dla swoich dzieci. W tym roku mieliśmy wyjątkowo dużo zgłoszeń co powoduje, że nie mogliśmy przyjąć wszystkich dzieci, które pozytywnie przeszły naszą rekrutację.

Poniżej publikujemy tabelę z numerami rekrutacyjnymi dzieci, które zostały przyjęte do przyszłorocznych klas pierwszych.

Zespół Rekrutacyjny udziela informację zwrotną z jakich powodów dziecko nie zostało przyjęte, tylko rodzicom naszych uczniów (rodzeństw).

• Do 12 marca 2021 należy wpłacić wpisowe w wysokości 1500 zł na subkonto Bednarskiej Szkoły Podstawowej Terytorium Kawalerii:

Towarzystwo Przyjaciół I SLO
ul. Raszyńska 22, 02-026 Warszawa
z dopiskiem „Wpisowe, Jan Kowalski, kl. I”

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: rekrutacja@kawalerii.edu.pl

• Jeżeli nie planują Państwo skorzystać z naszej oferty, prosimy o informację mailową, żeby móc przyjąć oczekujące dzieci z listy rezerwowej. Brak wpłaty wpisowego do 12 marca 2021 roku będzie jednoznaczny z rezygnacją z miejsca w naszej szkole.
  • Przypominamy, że w naszym Zespole Szkół czesne jest płatne przez 12 miesięcy, począwszy od lipca 2021 do czerwca w ostatnim roku nauki w szkole.

Poniżej publikujemy listę rezerwową. O przyjęciu osób z listy rezerwowej będziemy Państwa informować mailowo lub telefonicznie w momencie kiedy na liście podstawowej zwolni się miejsce. Kolejność na liście rezerwowej nie jest równoznaczna z kolejnością przyjęć na listę podstawową.

LISTA REZERWOWA

Z poważaniem,