- Bednarska Szkoła Podstawowa -

Jesteśmy niewielką, rodzinną firmą gastronomiczną, specjalizującą się w obsłudze stołówek szkolnych. Naszą działalność rozpoczęliśmy dziewięć lat temu podejmując współpracę z Gimnazjum na Raszyńskiej.   Obecnie naszymi klientami są :

Ciesząc się zaufaniem całego zespołu Szkół „Bednarska” zostaliśmy zaproszeni do współpracy z nowo otwierającą się szkołą Podstawową na ulicy Chocimskiej. Jest nam niezmiernie miło że w ciągu tego okresu spotkaliśmy się z licznymi dowodami uznania ze strony rodziców, kadry pedagogicznej a przede wszystkim ze strony naszych małych klientów .

Wychodząc naprzeciw potrzebom żywieniowym dzieci jak i rodziców oferujemy:

Dysponujemy nowoczesną, w pełni wyposażoną kuchnią , mieszczącą się w nowo wybudowanej części   szkoły podstawowej nr 98  przy ulicy Bartniczej 2. Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane  pod stałym nadzorem sanepidu ,w stale monitorowanych  pomieszczeniach, zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Higienicznej oraz systemu HACAP ,nie tracąc jednocześnie domowego charakteru, gdyż nie korzystamy ze sztucznych dodatków i gotowych półproduktów.

Celem naszej firmy jest dostarczenie dzieciom pełnowartościowych, zbilansowanych i smacznych obiadów .Bardzo istotne jest dla nas wdrażanie od najmłodszych lat prawidłowych nawyków żywieniowych, stąd przy opracowywaniu wszystkich naszych jadłospisów współpracujemy z wykwalifikowanym dietetykiem. Dzięki temu nasze jadłospisy są odpowiednio zbilansowane pod względem składników budulcowych, mineralnych oraz witamin a także wolne od „tłuszczów trans”.

Dla zniwelowania stresu i poczucia zagubienia, szczególnie u młodszych dzieci staramy się tworzyć przyjazną dla dziecka, ciepłą atmosferę w stołówce. Nie stosujemy zmuszania dzieci do spożywania obiadów ale po uzgodnieniu z rodzicem staramy się zachęcać do konsumpcji poprzez nagradzanie małym deserem za zjedzenie pełnego obiadu .Mając na względzie zróżnicowane zapotrzebowanie dzieci na posiłki oferujemy również możliwość tzw. „dokładek”

Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do dziecka oraz natychmiastową reakcję na ewentualne prośby czy zalecenia rodzica.

Wszelkie sprawy związane z naszą firmą można załatwić bezpośrednio w sklepiku szkolnym w godzinach 8:00-16.00 lub telefonicznie do godziny 19:00

Dla Państwa wygody umożliwiamy:

Poniżej chcielibyśmy przedstawić państwu opinie naszych klientów , zwracając jednocześnie uwagę na wieloletnią , stabilną współpracę.

1

2

3

4