Po „półmetku” wakacji…

Zbliża się połowa sierpnia i niedługo zamiast planować kolejne etapy wakacyjnych podróży, zaczniecie Państwo myśleć o szkole i o zajęciach Waszych dzieci.

Dzięki oddaniu i wytężonej pracy rodziców, wielu wykonawców, specjalistów i pracowników TP I SLO, adaptacja budynku niedługo dobiegnie końca, a nowe meble szkolne czekają już na ustawienie w szkolnych salach.

Rok szkolny 2013/14 rozpoczniemy w poniedziałek, 2 września o godzinie 12.00 w naszej szkole, przy ul. Kawalerii 5. Dokładna informacja o inauguracji i zaproszenie dla dzieci i rodziców ukaże się jeszcze raz na stronie internetowej, a także zostanie do Państwa wysłane mailem.

Wszystkim, którzy chcieliby pomóc w wyposażeniu szkoły przypominamy, że kontaktując się telefonicznie z sekretariatem (tel. 797 93 79 36), można wybrać coś listy potrzebnych pomocy szkolnych i elementów wyposażenia. Potrzeby szkoły tworzonej „od zera” są ogromne i każdy, nawet drobny „urodzinowy” upominek będzie cenny i pomoże w lepszym starcie szkole i dzieciom.

Podobnie jak w ubiegłym roku pod koniec sierpnia Rodzice otrzymają mailowo listę i plan proponowanych przez szkołę w tym roku szkolnym zajęć dodatkowych. Czekamy na potwierdzenie ustalonych z nauczycielami i instruktorami dni i godzin.