Rozpoczęcie roku szkolnego

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

ZESPOŁU SZKÓŁ „BEDNARSKA”

Zespół Szkół „Bednarska” serdecznie zaprasza wszystkich członków społeczności szkolnej na wspólną  Inaugurację Roku Szkolnego 2019/2020, która odbędzie się 2 września o 17.00 w Audytorium Maximum UW (Krakowskie Przedmieście 26/28). Tą uroczystością rozpoczynamy jednocześnie obchody 30-lecia istnienia I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, którego powstanie było początkiem dla wszystkich szkół zjednoczonych pod szyldem „Bednarskiej”. O przełomowym roku 1989, Okrągłym  Stole, początkach „Bednarskiej” , niezależnych szkołach i ideach, które są z nami do dziś, wspólnie rozmawiać będą znakomici goście – Krystyna Starczewska – założycielka i pierwsza Dyrektorka I SLO, Henryk Wujec – członek opozycji demokratycznej i Jan Jakub Wygnański – założyciel i animator ruchu organizacji społecznych w Polsce.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

BEDNARSKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ TERYTORIUM KAWALERII

Zapraszamy serdecznie uczniów wraz z rodzicami na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020,

które odbędzie się w poniedziałek, 2 września 2019:

*  klasy pierwsze i drugie,  godzina 14.30 ul. Kawalerii 5

klasy trzecie i czwarte,  godzina 15.30 ul. Kawalerii 5

uczniów klas piątych wraz z rodzinami zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Zespołu Szkół „Bednarska”  o godzinie 17.00 do Auditorium Maximum UW , Krakowskie Przedmieście 26/28