Wioślarski Tytan Warszawy

Miło nam poinformować, iż 25 kwietnia 2018r. uczniowie klasy VI reprezentowali Naszą szkołę podczas eliminacji Wioślarskiego Tytana Warszawy zdobywając III miejsce w klasyfikacji generalnej spośród wszystkich przybyłych szkół!!! 🙂

W kategorii klas szóstych Hania Lech wywalczyła III miejsce, Dorota ukończyła swój start na IV pozycji, a wśród chłopców Janek Wuczyński zdobył III miejsce.

Nasza szkolna sztafeta w składzie: Michalina Mościcka, Piotrek Noceń, Fryderyk Mikołajczak, Danusia Jungst, Adam Zawada, Helena Zabielska, Dorota Marciniak, Józio Jankowski, Hania Lech, Janek Wuczyński oraz Julia Szulecka zdobyła III miejsce!!! 🙂

W tym czasie kibicowali nam pozostali reprezentanci Bednarskiej Szkoły Podstawowej: Hyowon Kim, Bruno Putkiewicz oraz Staś Nawara.

Ogromne gratulacje!