Dzieci przyjęte do klasy I w roku szkolnym 2014/2015

Podajemy listę dzieci przyjętych do szkoły. Do poniedziałku, 14 kwietnia należy potwierdzić zapisanie dziecka do szkoły poprzez wpłatę wpisowego w wysokości 1350 zł.

Po tym terminie, w razie niewpłacenia wpisowego, bez uprzedniego telefonu wykreślimy dziecko z listy i przyjmiemy na to miejsce dziecko z listy rezerwowej. Bardzo prosimy rodziców, którzy już wiedzą, że z różnych powodów nie skorzystają z miejsca dla dziecka w naszej szkole, by zawiadomili nas o tym mailowo.

Z ważnych powodów osobistych, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin spotkania integracyjnego dla nowo przyjętych klas pierwszych. Spotkanie to odbędzie się w szkole, przy ul. Kawalerii 5, w sobotę, 17 maja 2014 (a nie 24 maja), o godzinie 10.00 (do 13.00). Zapraszamy rodziców z dzieckiem. W trakcie spotkania dostaniecie Państwo niezbędne informacje dotyczące wyprawki dla pierwszoklasisty, podręczników, planu dnia w szkole itd. Będzie okazja do rozmowy z wychowawczynią dziecka i z dyrektorem szkoły. Dzieci będą miały zajęcia integracyjne z wychowawczynią i psychologiem szkolnym. Prosimy o przyniesienie soczków do picia i „małego, słodkiego co-nieco”.

Dzieci przyjęte do klasy I w r.szk. 2014-2015

Lista rezerwowa