SZKLARNIA VEGI 

Vegi_logo ( bez the)_OK_2-1

Z przyjemnością informujemy, że w ten weekend – we współpracy z firmą Vegi – rozpoczęliśmy realizację wyjątkowego projektu.

Na terenie szkoły pojawiła się szklarnia Vegi – nowoczesna, zautomatyzowana szklarnia, która umożliwia uprawę różnorodnych gatunków warzyw, ziół i owoców przez cały rok. W najbliższych dniach pojawią się w niej rośliny. Tak przygotowana szklarnia zostanie udostępniona naszym uczniom, aby mogli badać i obserwować rośliny na różnych etapach rozwoju. Na potrzeby zajęć z wykorzystaniem szklarni, opracujemy specjalny projekt edukacyjny – chcemy w pełni zaangażować i zaciekawić naszych podopiecznych.

Jesteśmy pierwszą w Polsce szkołą oferująca tego typu przestrzeń edukacyjną i niezmiernie cieszymy się na nowe możliwości – będziemy mogli pokazywać naszym uczniom znacznie więcej! Dziękujemy Vegi!